Vakarų Lietuvos turizmas: naujos galimybės, idėjos, iššūkiai

2016.07.18

2016 m. gruodžio 18 d. Lietuvos ambasadorių klubas surengė forumą „Vakarų Lietuvos turizmas: naujos galimybės, idėjos, iššūkiai“. Forumas įvyko Kretingos rajone esančiame „Atostogų parke“. Forumo globėjas – ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Ką turėtume nuveikti, kad Lietuvos pajūrio kurortai taptų patrauklūs kitų šalių turistams? Į šį klausimą specialiai mūsų Forumui atsakė Lietuvos ambasadoriai, reziduojantys įvairiose pasaulio sostinėse.

Forume kalbėjo Linas Pučinskas, vienas garsiausių Lietuvos turizmo ir viešbučių verslo ekspertų. Jo klausytojų auditorija – nuo Šveicarijos iki Šiaurės Korėjos.

Br. kun. Benediktas Sigitas Jurčys, OFM (Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio namų vyresnysis, Šv. Pranciškaus onkologinio centro projekto vadovas) papasakojo, kas traukia į mūsų pajūrį dvasiškuosius piligrimus.

Turizmo ekspertė Angelika Krause (Austrija) pristatė naujausias Europos turizmo tendencijas.

Renginyje taip pat buvo pasidalinta įžvalgomis apie Lietuvos įvaizdį pasaulyje, buvo surengtas teletiltas su Niujorko ir Londono menininkais bei reklamos specialistais (Ray Bartkus, Kacper Dolatowski ir kt.)

Daugiau: Ko trokšta Lietuvos svečiai – grybauti ar nardyti baseinuose?