Ambasadorius Algirdas Kumža buvo apdovanotas „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“

2019.07.01

Algirdas Kumža, Lietuvos Respublikos ambasadorių klubo prezidentas, birželio 28d. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus buvo apdovanotas aukščiausiu ministerijos garbės ženklu „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“.

Apdovanojimas A. Kumžai įteiktas už klubo puoselėjimą bei vystymą pastaruosius ketverius, jo prezidentavimo, metus. URM pranešime spaudai cituojamas ministras: „Įvertindamas Jūsų visokeriopą atsidavimą einant klubo Prezidento pareigas, dar kartą Užsienio reikalų ministerijos vardu ir asmeniškai reiškiu Jums nuoširdžia padėką“, – pabrėžė ministras Linas Linkevičius.

A. Kumžos nuopelnų sąrašą, už kuriuos ambasadoriui buvo įteiktas apdovanojimas, sudaro tokie pasiekimai kaip Lietuvos ambasadorių klubo įsteigimas ir vystymas, rūpestis Lietuvos diplomatijos istorija ir jos įamžinimu, Lietuvos Respublikos tarptautinio autoriteto ugdymas ir stiprinimas, klubo narių tarpusavio ryšių puoselėjimas ir studentų skatinimas gilintis į tarptautinių santykių raidą ir poveikį Lietuvos Respublikos užsienio politikai.

Ambasadoriaus apdovanojimas 022 Ambasadoriaus apdovanojimas 023 Ambasadoriaus apdovanojimas 020 Ambasadoriaus apdovanojimas 012